خبرهای داغ
کدخبر: ۲۰۴۵۳
تاریخ خبر:

چرا یحیی گلمحمدی از سرمربی جدید پرسپولیس حمایت نکرد؟

در حالی که انتظار می‌رفت که یحیی گلمحمدی از انتخاب دستیار اولش به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس حمایت کند، اما این اتفاق نیفتاد.

چرا یحیی گلمحمدی از سرمربی جدید پرسپولیس حمایت نکرد؟

پس از استعفای یحیی گلمحمدی، پرسپولیس در جستجوی گزینه‌های دیگر بود و حتی مذاکراتی را با برانکو ایوانکوویچ هم انجام داد، اما در نهایت اوسمار دستیار اول گلمحمدی به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد. انتخابی که با وجود حمایت بازیکنان، با واکنش منفی هواداران پرسپولیس روبرو شد.

یحیی گل‌محمدی که بعد از جدایی از پرسپولیس سکوت کرده بود، اخیرا در یک گفت‌وگو در مورد علت‌های جدایی اش از پرسپولیس صحبت کرد. یحیی وقتی با سوالی در خصوص سرمربیگری اوسمار در پرسپولیس مواجه شد، اعلام کرد ترجیح می‌دهد در مورد این موضوع صحبتی نکند تا پرسپولیس وارد حاشیه نشود. اما دلیل این واکنش گل‌محمدی در مورد سرمربیگری اوسمار چه بود؟

پیگیری‌های ما از نزدیکان باشگاه پرسپولیس نشان می‌دهد که یحیی و اوسمار در یکماه پایانی همکاری شان با هم ارتباط خوبی نداشتند و دچار اختلاف نظر شدند. آنطور که شنیدیم دلیل اصلی اختلاف اوسمار و یحیی مربوط به یکی از آنالیزورهای پرسپولیس بوده است. گویا این آنالیزور که به تازگی هم از پرسپولیس جدا شده، در چند مورد در مسائل فنی دخالت کرده و همین موضوع باعث ناراحتی دستیار برزیلی یحیی شده بود. پیش از این شایعانی مبنی بر اختلاف بین اعضای کادرفنی پرسپولیس مطرح شده بود که حالا با این واکنش گل‌محمدی نسبت به انتخاب دستیارش به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس رنگ واقعیت به خود گرفت. 

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها