خبرهای داغ
کدخبر: ۲۵۸۹۰
تاریخ خبر:

تلاش زنوزی برای جذب ستاره‌های پرسپولیس؛ بیرانوند، ترابی و اسماعیلی‌فر در راه تبریز

مالک تراکتور در تلاش است تا تعدادی از بازیکنان پرسپولیس را در تابستان جذب کند.

تلاش زنوزی برای جذب ستاره‌های پرسپولیس؛ بیرانوند، ترابی و اسماعیلی‌فر در راه تبریز

چند هفته قبل بود که پاکو خمس از هدایت تراکتور کنار رفت تا نام گزینه‌های متعددی برای جانشینی او شنیده شود. از جمله این مربیان یحیی گل‌محمدی بود که گویا کارهای او برای حضور در تراکتور برای فصل بعد تقریبا نهایی شده و فقط یکی دو گام مانده تا او رسماً هدایت تیم تبریزی را بر عهده بگیرد.

بعد از اینکه مذاکره با گل‌محمدی انجام شد، حمید مطهری هم مسئولیت فنی تراکتور را تا پایان این فصل بر عهده گرفت. دستیار سابق یحیی که در پرسپولیس کنار او حضور داشت و این دو به عنوان قهرمانی لیگ برتر هم رسیدند. همچنین قبل از مطهری، محمد عسگری - دستیار و آنالیزور گل‌محمدی در ذوب‌آهن و پرسپولیس - هم به کادرفنی تراکتور اضافه شد و کار خود را آغاز کرد.

تمام این اتفاقات را کنار شایعه‌های نقل و انتقالاتی تراکتور بگذاریم، بیشتر به حضور گل‌محمدی در تبریز پی می‌بریم. او از مدیران تراکتور وعده جذب چند بازیکن تیم ملی را گرفته و در این مسیر یکی از بازیکنان باتجربه تیم تبریزی هم قرار است وارد عمل شود.

در این باره شایعه‌ای در تبریز به راه افتاده که می‌تواند خبر ناراحت کننده‌ای برای هواداران پرسپولیس باشد. گفته می‌شود علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی ترابی در صدر لیست بازیکنان مورد نظر تراکتور قرار دارند. نکته اینکه بیرانوند یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد اما بند جدایی در توافق او گنجانده شده است. ترابی و اسماعیلی‌فر در پایان فصل بازیکن آزاد می‌شوند و می‌توانند بدون مشکل تیم بعدی خود را انتخاب کنند.

البته این اخبار احتمالا از سوی بازیکنان و دو باشگاه تراکتور و پرسپولیس تکذیب می‌شود اما می‌توانیم تا فصل نقل و انتقالات منتظر بمانیم و ببینیم آیا این شایعه‌ها به واقعیت تبدیل می‌شوند یا نه؟

منبع: ایرنا
copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها