خبرهای داغ
کدخبر: ۲۶۰۵۱
تاریخ خبر:

واکنش پلیس فتا به شرط‌بندی در لیگ برتر

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فتا از بررسی موضوع تبانی در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال خبر داد.

واکنش پلیس فتا به شرط‌بندی در لیگ برتر

سرهنگ رامین پاشایی؛ معاون فرهنگی واجتماعی پلیس فتا فراجا امروز اظهار کرد: در تقویم عملیاتی پلیس فتا هر زمان که به پایان مسابقات ورزشی در لیگ فوتبال و یا سایر مسابقات حساس نزدیک می‌شویم طرح عملیاتی توسط ۱۹ کارگروه عملیاتی در فضای مجازی اجرا می‌شود تا خدای ناکرده اگر تبلیغات مبنی بر شرط‌بندی ورزشی مشاهده شود، با آن برخورد شود.

وی افزود: تا به این لحظه ۲۶۳ تارنامه در حوزه شرط‌بندی ورزشی مجرمانه شناسایی شده است که با آنها برخورد انتظامی و قضایی انجام شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فتا فراجا گفت: هموطنان آگاه باشند که تمامی این تبلیغات به‌ویژه تبلیغات برای شرط‌بندی‌ها دروغین است و همگی با هدف کلاهبرداری و سرقت سپرده‌های بانکی شما انجام می‌شود، چرا که پایه تمامی این تبلیغات دروغین است.

سرهنگ پاشایی با بیان اینکه برخی از مربیان فوتبالی لیگ برتر طی تماس با پلیس فتا ادعا کردند که تماس‌هایی مبنی بر «تبانی» داشته‌اند و پلیس فتا به این موضوع ورود کرده است، گفت: سازمان لیگ و حراست وزارت ورزش هم به این موضوع ورود کرده و در حال بررسی هستند.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا مستنداتی مبنی بر تبانی در تیم‌های فوتبالی لیگ برتر دارید یا خیر اظهار کرد: طی تماس‌هایی که با پلیس فتا گرفته شده ادله و مستنداتی ارائه شده که به دلیل آنکه هنوز پرونده نشده‌اند از اعلام جزئیات معذور هستیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فتا فراجا با اشاره به فروش بلیت بازی‌های حساس فوتبالی در فضای مجازی گفت: به جرأت می‌توانم بگویم که ۸۰ درصد تبلیغات فروش بلیت فوتبال در فضای مجازی دروغ است چرا که افراد بیعانه دریافت می‌کنند و کاربر را بلاک می‌کنند و هیچ بلیتی به آنها نمی‌دهند.

سرهنگ پاشایی در پایان گفت: بارها دیده شده است که بلیت یک دیدار حتی تا ۲ الی ۳ میلیون تومان هم به فروش رسیده است، این درحالی است که مردم می‌توانند از سایت رسمی سازمان لیگ بلیت بازی مورد نظر خود را خریداری کنند و در دام کلاهبرداران نیفتند.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها