خبرهای داغ
کدخبر: ۲۶۱۳۶
تاریخ خبر:

اوسمار ویرا: در روزی که از لحاظ تاکتیکی و استراتژی خوب نبودیم برنده شدیم

اوسمار ویرا، سرمربی پرسپولیس گفت: در روزی که از لحاظ تاکتیکی و استراتژی خوب نبودیم مهم این بود که برنده شدیم.

اوسمار ویرا: در روزی که از لحاظ تاکتیکی و استراتژی خوب نبودیم برنده شدیم

اوسمار ویرا در کنفرانس مطبوعاتی پس از پیروزی برابر هوادار اظهار داشت: اول از همه می‌خواستم به تیم هوادار، بازیکنان و سرمربی‌اش تبریک بگویم، چون بازی را برای ما سخت کردند. سبک بازی هوادار من را یاد تیم فلومیننزه برزیل انداخت. به همین دلیل به آنها بابت طرز بازی کردن‌شان تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: قبل از بازی می‌دانستیم این دیدار من را یکی دو سال پیرتر می‌کند! به خاطر شانس گل‌هایی که در نیمه اول داشتیم می‌توانستیم ساده‌تر بازی را به سود خودمان تمام کنیم. در روزی که از لحاظ تاکتیکی و استراتژی خوب نبودیم مهم این بود که برنده شدیم. در سه بازی اخیر که به‌صورت فشرده برگزار شد، کارمان سخت بود. ۱۰ نفره بازی کردن و نتیجه را برگرداندن کار سختی بود که هفته گذشته انجام دادیم. در روزی که می‌خواستیم بازی نکردیم، ولی بازیکنان با قلب‌شان بازی کردند و به آنهایی که خوب بازی نکردند، کمک کردند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که فرصت‌طلب نبودن تیمی که دنبال قهرمانی است، توجیهی ندارد، گفت: اگر بازی‌ها را ببریم و این شرایط باشد، اشکالی ندارد. سه بازی بیشتر نمانده و ۲۰ روز و باید به این ۳ بازی فکر کنیم و برای سال آینده اگر من بودم یا هرکس دیگری به جذب بازیکن فکر کنیم.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها