خبرهای داغ
کدخبر: ۲۸۴۹۰
تاریخ خبر:

ماجرای حادثه ناگوار برای ستاره پرسپولیس در اروپا!

یکی از بازیکنان اسبق پرسپولیس در آستانه جام جهانی، این مسابقات را از دست داد.

ماجرای حادثه ناگوار برای ستاره پرسپولیس در اروپا!

خبرورزشی: یکی از بازیکنان اسبق پرسپولیس در آستانه جام جهانی، این مسابقات را از دست داد. 

تیم ملی فوتبال کشورمان که با فراز و نشیب‌های فراوان و در نهایت به لطف حماسه ملبورن به جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه راه پیدا کرده بود، در راه آماده‌سازی جهت حضور در این مسابقات هم با ماجراهای فراوانی مواجه شد و تومیسلاو ایویچ سرمربی مشهوری که فدراسیون پس از صعود به جام جهانی استخدام کرده بود به فاصله کمتر از یک ماه تا آغاز قابت‌های جام جهانی از کار برکنار شد و جلال طالبی جای او را گرفت.

در همین اوضاع روز پانزدهم خرداد سال ۱۳۷۷ و به فاصله ۹ روز تا اولین دیدار ایران در جام جهانی فرانسه، رضا شاهرودی پیستون چپ تیم ایران که بازیکن فیکس ما محسوب می‌شد و در میان هواداران پرسپولیس هم فوق‌العاده محبوب بود، در دوره پایانی روند آماده‌سازی تیم ملی در قاره اروپا مصدوم شد و جام جهانی را از دست داد. اتفاقی که می‌توان گفت به‌نوعی زندگی ورزشی او را به سمت دیگری سوق داد.

شاهرودی به جام جهانی نرسید و عملا تحت عنوان تماشاچی این مسابقات را همراه با سایر ملی‌پوشان در فرانسه دنبال کرد تا مرحوم مهرداد میناوند فرصت قرار گرفتن در ترکیب فیکس تیم ملی را پیدا کند و به واسطه نمایش خوب خودش در آن تورنمنت، تابستان سال ۷۷ به اشتروم گراتس اتریش برود.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها