خبرهای داغ
کدخبر: ۲۸۵۹۰
تاریخ خبر:

فدر اسیون فوتبال: فصل آینده هم VAR نداریم!

مسئول روابط بین الملل فدراسیون از اختلال جدی در مسیر ورود VAR به فوتبال ایران در فصل آینده خبر داد!

فدر اسیون فوتبال: فصل آینده هم VAR نداریم!

به نظر می‌رسید حواشی بی‌پایان رقابت‌های لیگ برتر و مشکلات عدیده داوری در فوتبال ایران که باعث تغییر نتایج دیدارها می‌شود و حتی در هفته آخر موجب تغییر قهرمان رقابت‌های لیگ برتر شد، بالاخره موجب ورود VAR به فوتبال ایران شود. اما آنطور که یکی از مسئولان فدراسیون گفته است، به نظر می‌رسد قرار نیست VAR به فوتبال ایران بیاید.

به گزارش وب‌سایت فدراسیون فوتبال، علی تارقلی‌زاده، رئیس روابط بین الملل فدراسیون با اشاره به مسیر طی شده جهت خرید تجهیزات مرتبط با کمک داور ویدیویی برای بهره مندی از آنها در فصل آتی لیگ برتر عنوان کرد: دوستان مطلع هستند که من اساسا کمتر علاقه‌ای به مصاحبه دارم اما اینجا ناگزیرم حرف های مهمی را آن هم جهت استحضار افکار عمومی با مردم عزیز و رسانه‌های گروهی در میان بگذارم. در حالیکه وزارت ورزش و جوانان برای رسیدن VAR به ایران همه توانش را گذاشته، رئیس فدراسیون فوتبال اعتبارش را وسط گذاشته و حتی دکتر مخبر نامه‌ها و دستورات لازم را داده، اما متاسفانه شرکت تجهیز ۷ ماه است که در این زمینه بدقولی کرده است.

وی ادامه داد: تا به امروز برای تخصیص بودجه‌ای که دقیقا برای این امر در اختیار شرکت تجهیز است، دهها جلسه برگزار کرده‌ایم اما ریالی از این بودجه به فدراسیون فوتبال نرسیده و در تازه‌ترین بهانه، این شرکت اسم صدا و سیما را وسط آورده است. در حالیکه رسانه ملی و مدیرانش تا به امروز کمال همکاری را با فدراسیون داشته و هیچ مشکلی با ورود تجهیزات ندارند و اساسا خودشان هم مشوق فدراسیون برای تحقق این امر هستند.

تارقلی‌زاده خاطرنشان کرد: عزیران! آقایان بزرگوار در شرکت تجهیز! بودجه خرید تجهیزات مربوط به VAR در حساب شماست. معاون رئیس جمهور امضا کرده است. وزیر محکم ایستاده و دستور داده است. رئیس فدراسیون فوتبال همه تمهیدات را اندیشیده است. دلیل این اتفاقات چیست؟ من اینجا به هواداران فوتبال می گویم با این دست فرمان به رغم همه تلاش‌های صورت گرفته و با توجه به همه تاکیدات مهندس تاج در جهت تسریع درورود VAR به کشورمان، این فرایند برای فصل آتی دچار مشکلات جدی و اختلال خواهد شد. بیان این چند سطر برای این بود که همه بدانند فدراسیون در چه وضعیتی در حال کار است و امیدوارم دوستان به فکر باشند و اجازه بدهند مسیر پیش بینی شده فدراسیون به درستی طی شود.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها