خبرهای داغ
کدخبر: ۴۳۹۸
تاریخ خبر:

اوضاع عجیب و غریب فولاد پیش از دیدار مهم برابر الهلال

نکونام شبانه به تهران برگشت، فولاد مربی موقت معرفی کرد

پس از پیروزی فولاد برابر الفیصلی، جواد نکونام از سمت خود استعفا داد. استعفایی که ابتدا پذیرفته نشد اما پس از ترک اردوی فولاد توسط نکونام، این باشگاه امروز در بیانیه‌ای این استعفا را پذیرفت و مربی موقت خود را معرفی کرد.

نکونام شبانه به تهران برگشت، فولاد مربی موقت معرفی کرد

جواد نکونام پس از پیروزی برابر الفیصلی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در کنفرانس مطبوعاتی پس از این دیدار از سمت خود در فولاد خوزستان استعفا داد. استعفایی که توسط باشگاه فولاد مورد پذیرش قرار نگرفت و به نظر می‌رسد لااقل تا پس از دیدار برابر الهلال، جواد نکونام بر روی نیمکت فولاد باقی بماند. اما نکونام پس از عدم حضور در مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی، اردوی فولاد را ترک کرد و به تهران بازگشت. در پی این اقدام، باشگاه فولاد خوزستان که فردا باید در مقابل الهلال عربستان قرار بگیرد، استعفای جواد نکونام را پذیرفت و حمید رجبی را موقتا به عنوان مسئول فنی تیم معرفی کرد.

در این بیانیه اینطور درباره دلایل پذیرش استعفای جواد نکونام از سوی روابط عمومی باشگاه توضیح داده شده است:
به اطلاع می‌رساند که با توجه به فشار‌های وارد شده طی این مدت به هواداران فهیم فولاد و مردم شریف استان قهرمان خوزستان به دلیل استعفای ناگهانی جواد نکونام پس از برتری مقابل تیم دسته اولی الفیصلی عربستان و در آستانه یکی از حساس‌ترین دیدار‌های تاریخ باشگاه فولاد و همچنین تلاش هیئت مدیره در جهت حفظ آرامش تیم در خلال این رقابت ها، نهایتاً جلسه‌ای به منظور بررسی شرایط همکاری برگزار گردید که با توجه به بیان خواسته‌های غیر منطقی از سوی ایشان در فصل آتی رقابت‌ها، مخالفت شدید هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان را به همراه داشت.

لازم به توضیح است که به دلیل کسب نتایج ضعیف در رقابت‌های لیگ برتر و برآورده نشدن خواسته‌های باشگاه، صرفاً سیاست صبر و سکوت هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان به خاطر جلوگیری از بروز هرگونه اخلال و حاشیه پیرامون حضور تیم بزرگسالان باشگاه به عنوان تنها نماینده فوتبال ایران در رقابت‌های آسیایی بوده که متاسفانه برخلاف انتظارت قبلی و امید به اینکه با گرفتن نتیجه در اولین بازی تیم به ریل موفقیت بازگردد، شاهد اوج گرفتن رفتار‌های غیر حرفه‌ای با شانه خالی کردن از بار مسئولیت هدایت فنی تیم و ترک شبانه اردوی تیم بدون هماهنگی در یکی از بزنگاه‌های حساس تاریخ باشگاه فولاد ایران و درخواست‌های غیرمنطقی با هدف امتیازگیری بودیم.

در پایان از مردم شریف ایران بویژه هواداران متعصب و هم استانی‌های عزیزمان انتظار داریم در این مقطع همچون گذشته با حمایت و ارسال انرژی‌های مثبت به تیم شان در آستانه دیدار با تیم الهلال عربستان، ما را در عبور از این شرایط و بازگشت اقتدارِ فولاد به عنوان پرافتخارترین باشگاه فوتبال در خطه جنوب ایران عزیزمان یاری دهند.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها