خبرهای داغ
کدخبر: ۴۹۳۶
تاریخ خبر:

واکنش جورجینا به خیانت کریستیانو رونالدو

در روزهای اخیر، اخباری مربوط به خیانت رونالدو و رسوایی اخلاقی این ستاره پرتغالی النصر منتشر شده است که جورجینا، نسبت به آن واکنش نشان داد.

واکنش جورجینا به خیانت کریستیانو رونالدو

در روزهای اخیر اخباری درباره خیانت کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی النصر به جورجینا منتشر شده است و رونالدو تمام این اتهامات را رد کرده است. جورجینا هم نسبت به این اتفاقات واکنش نشان داد.

او در صفحه اینستاگرام خود تصاویری از بازی را به اشتراک گذاشت که در آن تمام خانواده شامل آلانا مارتینا، دوقلوهای ایوا و متئو، و همچنین بلا اسمرالدا کوچک حضور داشتند.

جورجینا در مسابقه‌ای حضور داشت که در آن النصر یک کامبک شگفت‌انگیز انجام داد و با استفاده از ۱۲ دقیقه وقت تلف شده، البتین را با نتیجه ۳-۱ شکست داد. دیداری که کریستیانو رونالدو در آن موفق به گلزنی نشد و سهمی در برد بزرگ النصر نداشت.

با این اتفاقات، جورجینا حمایت خود را از کریستیانو نشان داد. این دومین بار است که شایعاتی در خصوص اختلاف بین این زوج به گوش می‌رسد. پیش از این و در اولین روزهای حضور رونالدو در عربستان هم شایعاتی مبنی بر اختلاف میان او و جورجینا شنیده می‌شد. به تازگی دو زن ادعا کردند که با کریستیانو رونالدو ارتباط داشته‌اند. اولین کسی که این کار را انجام داد مدل شیلیایی دانیلا چاوز بود و سپس جورجیلایا اینفلوئنسر ونزوئلایی به او پیوست.

کریستیانو رونالدو هرگونه اتهام ارتباط با شخص دیگری غیر از شریک زندگی خود، جورجینا رودریگز را رد کرد و گفت که تمام اظهارات در مورد این موضوع کذب است. فوق‌ستاره پرتغالی النصر از طریق سخنگوی خود به مطبوعات پرتغالی گفت که اظهارات این دو اینفلوئنسر کذب است.

 
copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها