خبرهای داغ
کدخبر: ۵۳۰۹
تاریخ خبر:

تغییر سرنوشت ستاره نروژی با تمدید قرارداد سرمربی سیتی

ارلینگ هالند مهاجم شخصی پپ گواردیولا! تاثیر مهم روی غول‌های فوتبال اروپا!

بند فسخ قرارداد ارلینگ هالند، ستاره منچسترسیتی، با تمدید قرارداد پپ گواردیولا تغییر کرده است.

ارلینگ هالند مهاجم شخصی پپ گواردیولا! تاثیر مهم روی غول‌های فوتبال اروپا!

هالند تابستان گذشته از بروسیا دورتموند جدا و به منچسترسیتی ملحق شد و در همان زمان اعلام شد که بند فسخ‌های متفاوتی در قراردادش وجود دارد. 

گفته می‌شد که او دو بند فسخ متفاوت داشت و شرایط آنها به این صورت بود که اگر در سال ۲۰۲۴ از سیتی جدا می‌شد بند فسخش ۲۰۰ میلیون یورو بود و اگر در سال ۲۰۲۵ جدا می‌شد ۱۷۵ میلیون یورو بود. اما این دو مبلغ می‌تواند با توجه به دستاوردهای ورزشی تغییر کند و کمتر شود.

این فرمولی بود که او پیش از این در قراردادهایی که با دو باشگاه دورتموند و سالزبورگ امضا کرده بود نیز به کار گرفته بود و به خوبی با آنها آشنایی داشت. در واقع این توصیه مینو رایولا، مدیر برنامه مرحوم او، بود که پس از درگذشتش نیز از سوی جانشین او کاملا رعایت شد. 

اما حالا شرایط به صورت کلی تغییر کرده است. روزنامه مارکا تایید کرده که تعهد هالند به سیتی به آینده گواردیولا در این باشگاه بستگی دارد. بند فسخ قرارداد این ستاره نروژی در صورتی که پپ قراردادش را تمدید کند، افزایش پیدا خواهد کرد. 

به این ترتیب با توجه به این که این مربی کاتالان قراردادش را در ماه نوامبر سال گذشته تا ژوئن 2025 تمدید کرد، بند فسخ قرارداد هالند هم به صورت خودکار تمدید شده و بار دیگر به ۲۰۰ میلیون یورو در سال ۲۰۲۵ تبدیل شده است. 

گواردیولا در سال ۲۰۱۶ هدایت سیتی را برعهده گرفت و از آن زمان موفق شد که آنها را به قدرتمندترین باشگاه لیگ برتر انگلیس تبدیل کند. او این فصل به کمک گلزنی این بازیکن قصد دارد به رویای دیرینه فتح لیگ قهرمانان جامه عمل بپوشاند. 

ارلینگ هالند مهاجم شخصی پپ گواردیولا!

حالا باشگاه‌هایی که به دنبال خرید این بازیکن بوده‌اند با مسیر متفاوتی روبرو هستند. گفته می‌شود پاری سن ژرمن آماده است تا نزدیک به ۲۰۰ میلیون یورو برای جذب این بازیکن پرداخت کند اما این انتقال روی لیونل مسی، سرخیو راموس و نیمار تاثیرگذار خواهد بود. 

ارلینگ هالند مهاجم شخصی پپ گواردیولا!

از سوی دیگر، رئال مادرید هم به صورت همزمان و موازی با بررسی شرایط جذب کیلیان امباپه به این بازیکن هم فکر می‌کند و وضعیت او را زیر نظر دارد. 

قرارداد فعلی هالند با سیتی در ژوئن ۲۰۲۷ به پایان خواهد رسید. او تا به این جای فصل موفق شده ۳۹ گل برای سیتی در تمامی رقابت‌ها به ثمر برساند و با عبور از آرین روبن، خودش را در جمع ۲۰ گلزن برتر لیگ قهرمانان اروپا جای بدهد.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها