خبرهای داغ
کدخبر: ۷۱۰۵
تاریخ خبر:

ستایش و تمجید رئیس اماراتی از فرهاد مجیدی

رئیس باشگاه اتحاد کلباء به ستایش از فرهاد مجیدی پرداخت و عملکرد تیم با این مربی ایرانی را در فصل جاری لیگ امارات ستود.

ستایش و تمجید رئیس اماراتی از فرهاد مجیدی

به گزارش البیان، علی کانو، رئیس باشگاه اتحاد کلباء درباره عملکرد تیم در فصل جاری لیگ امارات سخن به میان آورد. او از عملکرد فرهاد مجیدی ابراز رضایت کامل و تاکید کرد که تمدید قرارداد با این مربی ایرانی پاداشی برای عملکرد خوب او در فصل جاری بود.

در حالی‌که تنها دو هفته تا پایان لیگ امارات باقی مانده است، اتحاد کلباء با ۳۲ امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد. با توجه به فاصله‌ای که تیم مجیدی با تیم هفتم و نهم دارد، در صورت شکست یا پیروزی در دو بازی باقی‌مانده، هیچ تغییری در جایگاه تیم به وجود نخواهد آمد و تیم در هر حالتی با قرار گرفتن در جایگاه هشتم به کار خود پایان خواهد داد.

علی کانو گفت: ما از عملکرد تیم رضایت کامل داریم. براین باور هستیم که فرهاد مجیدی تیم را در جایگاهی که شایسته آن است قرار داد و توانست دوباره شخصیت را به تیم برگرداند. باشگاه اتحاد کلباء با تمدید کردن قرارداد فرهاد مجیدی پاداش عملکرد خوب او را دارد. تمدید قرارداد با فرهاد مجیدی بود تصمیمی بود که همه اعضای هیئت مدیره با آن موافقت کردند و این به خاطر شناخت خوب او از فوتبال امارات و پوشیدن پیراهن تیم‌های الوصل، العین و الشباب و همچنین عملکرد خوب او در فصل جاری در کنار قهرمان کردن استقلال در لیگ ایران بود.

او همچنین درباره تمدید قرارداد با بازیکنان خارجی و یا جدایی آن‌ها گفت که منتظر تصمیم نهایی فرهاد مجیدی هستند.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها