خبرهای داغ
کدخبر: ۷۱۹۲
تاریخ خبر:

تقابل هالند و وینیسیوس؛ دریبل‌زن‌ترین در مقابل حریص‌ترین گلزن!

نشریه اسپانیایی در گزارشی به جدال دو ستاره فوتبال در لیگ قهرمانان اروپا پرداخت.

تقابل هالند و وینیسیوس؛ دریبل‌زن‌ترین در مقابل حریص‌ترین گلزن!

تیم فوتبال رئال‌مادرید سه‌شنبه در حساس‌ترین بازی در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان منچستر‌سیتی است.

نشریه «موندو دپورتیوو» اسپانیا در گزارشی به تقابل هالند و وینیسیوس در این دیدار حیاتی پرداخت و نوشت: با اجازه کیلیان امباپه یا آنتوان گریزمان که دوباره نظاره‌گر هستند، دوئل رئال‌مادرید و منچسترسیتی در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا تعیین‌کننده‌ترین بازیکن کنونی سیاره فوتبال را مشخص می‌کند. دریبل‌زن‌ترین، وینیسیوس جونیور، در برابر حریص‌ترین گلزن، ارلینگ هالند قرار می‌گیرد.

تقابل هالند و وینیسیوس؛ دریبل‌زن‌ترین در مقابل حریص‌ترین گلزن!

وینیسیوس با رشد مداوم، به معیار هجومی بزرگ رئال‌مادرید تبدیل شده است. همه خطرات از اعمال آنها ناشی می‌شود. هالند، با تأثیر بسیار کمتری بر بازی سیتی، به نظر می‌رسد کشنده است.

هر دو ترسناک هستند. ستاره برزیلی تهدید بزرگی برای سیستم پپ گواردیولا است. در مقابل آنچلوتی برای مهار هالند به دو مدافع مرکزی سرسخت یعنی آنتونیو رودیگر و داوید آلابا متوسل خواهد شد.

هالند آمار گلزنی خارق‌العاده‌ای در اولین فصل حضورش در لیگ انگلیس به جای گذاشته و تعداد گل‌های فصل خود را از ۵۰ گل گذراند.در مقابل وینیسیوس در لیگ قهرمانان اروپا نشان داده به دور از حاشیه‌های لالیگا توانسته در هر بازی گلزنی کند یا پاس گل بدهد. این دو ستاره تعیین‌کننده برنده دیدار رئال و سیتی خواهند بود.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها