خبرهای داغ
کدخبر: ۷۹۰۵
تاریخ خبر:

استقلال: عضو هیات مدیره پرسپولیس بی‌ادب، بی‌فرهنگ، بی‌شخصیت و به دنبال خودشیرینی است

در پی اظهارات حسین خبیری، عضو هیات مدیره پرسپولیس نسبت به ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال، باشگاه استقلال در یک بیانیه تند نسبت به عضو هیات مدیره پرسپولیس واکنش نشان داد.

استقلال: عضو هیات مدیره پرسپولیس بی‌ادب، بی‌فرهنگ، بی‌شخصیت و به دنبال خودشیرینی است

پس از آنکه ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال حاضر به تبریک گفتند عنوان قهرمانی لیگ به پرسپولیس نشد، حسین خبیری عضو هیات پرسپولیس در یک مصاحبه ساپینتو را فردی بی‌شخصیت و بی‌فرهنگ خطاب کرد.

پس از اظهارات عجیب و توهین‌آمیز عضو هیات مدیره پرسپولیس، باشگاه استقلال در بیانیه‌ای خبیری را فردی معرفی است که برای فرار از گمنامی، به دنبال بدنامی است.

در بیانیه باشگاه استقلال آمده است:

باشگاه استقلال بارها و بارها در طول این فصل نشان داده هیچ علاقه‌ای به مجادله کلامی و بیانیه نویسی‌های اعتراضی نداشته اما هر بار در مقام پاسخگویی و دفاع از حقوق تضییع شده ناچار به واکنش شده است. 

متاسفانه حسین خبیری، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس علاقه بسیاری دارد هر از گاهی در مورد تیم بزرگ استقلال صحبت کند و با خودشیرینی به دنبال پیدا کردن جایی در میان هواداران تیمش باشد. باعث تاسف بسیار است که عضو هیات مدیره یک باشگاه تا این حد ادبیات سخیف و سطح پائینی دارد. 

قابل توجه اینکه ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم استقلال بعد از پایان بازی شب گذشته مقابل تراکتور در کنفرانس خبری با صراحت گفت: من به همه تیم ها از جمله سپاهان و پرسپولیس احترام می گذارم، اما این حق را دارم که نظر خودم را داشته باشم و ضمن احترام، به نظر من استقلال شایسته قهرمانی بود و من به همین دلیل به تیمی که قهرمان شده تبریک نمی‌گویم. 

این حرف نشان دهنده نگاه حرفه‌ای و منصفانه سرمربی تیم استقلال است و هیچ گونه بی احترامی به هیچ تیمی نبود. اما متاسفانه خبیری که پیش از این هم اظهار نظر اضافی در مورد کاپیتان استقلال انجام داد و به همین دلیل توبیخ شد، باز هم خارج از حد و حدود و اندازه خود صحبت کرده و به سرمربی تیم استقلال بی احترامی کرده است. 

چرا در حالی که ریکاردو ساپینتو هیچ گونه بی احترامی نکرده خبیری از کلمات زشت و سخیف در مورد سرمربی تیم استقلال صحبت می‌کند؟ آیا این خود نشان دهنده بی ادبی و بی فرهنگی و بی شخصیتی او نیست؟ آیا کسی که در چنین شرایطی می‌گوید سرمربی تیم حریف بی فرهنگ و بی شخصیت است، خود نماد بی فرهنگی و بی شخصیتی نیست؟ به نظر می‌رسد علاقه فراوان به مصاحبه به شکل بدی حسین خبیری را اذیت می‌کند! 

باشگاه استقلال در راستای حمایت از حقوق سرمربی و هواداران خود، به دلیل این صحبت‌های سخیف و بی ادبانه از عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شکایت می‌کند. 

گویا برای خبیری بد نامی بهتر از گمنامی است که البته باشگاه استقلال چنین اجازه‌ای به او و امثال او نمی‌دهد و در صورت تکرار، با شیوه‌های دیگری پاسخ او را می‌دهد.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها