خبرهای داغ
کدخبر: ۸۰۴۲
تاریخ خبر:

تهدید رئیس الهلال بخاطر پوکر طارمی!

پس از پوکر مهدی طارمی در دیدار برابر فامالیسائو و صعود به صدر جدول گلزنان لیگ پرتغال، حالا بحث علاقه الهلال به جذب مهاجم بوشهری پورتو مطرح شده است.

تهدید رئیس الهلال بخاطر پوکر طارمی!

واکنش‌ها به درخشش مهدی طارمی ادامه دارد. پس از پوکر این بازیکن در دیدار برابر فامالیسائو و صعود به صدر جدول گلزنان لیگ پرتغال، حالا بحث علاقه الهلال به جذب مهاجم بوشهری پورتو مطرح شده است. موضوعی که اولین بار ۲ ماه قبل توسط روزنامه رکورد پرتغال رسانه‌ای شد.

در هفته‌های گذشته اخبار فراوانی درباره علاقه قهرمان سه دوره قبل لیگ عربستان به این مهاجم بوشهری مطرح شده بود. روزنامه رکورد ۲۰ روز پیش نوشته بود که ماندن طارمی در پورتو نامشخص است. هر چند که از الهلال به عنوان یکی از مقاصد احتمالی او یاد می‌شد، اما طارمی دوست دارند در اروپا به فوتبالش ادامه دهد.

یک ماه پیش نیز فلیکس دیاز سردبیر نشریه معتبر مارکا اسپانیا در گفتگو با برنامه ملعب از شبکه SBC عربستان ضمن تأیید پیشنهاد الهلال به طارمی مدعی شد که احتمال حضور این مهاجم ایرانی به همراه دی ماریا و ایسکو در لیگ عربستان زیاد است. با این حال، روزنامه اوجوگو ضمن تأیید علاقه تیم سعودی به این بازیکن، نوشت که مهدی علاقه دارد به فوتبالیش در انگلیس ادامه دهد.

پس از پوکر طارمی برابر فامالیسائو، کاربران زیادی از هواداران الهلال در فضای مجازی، ضمن تمجید از عملکرد مهاجم ایرانی، خواستار جذب او شدند. تعداد زیادی از کاربران با تگ کردن اکانت فهد بن نافل، رئیس باشگاه الهلال، خواستار آغاز مذاکرات با این بازیکن شدند.

قرار است از فصل بعدی لیگ عربستان، سهمیه جذب بازیکنان خارجی به ۸+۱ افزایش یابد که باید حداقل یکی از این بازیکنان آسیایی باشد. ملیت مهدی طارمی سبب شده تا هواداران الهلال خواستار جذب او شوند، چرا که این باشگاه می‌تواند ۸ بازیکن خارجی دیگر را به خدمت بگیرد

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها