خبرهای داغ
کدخبر: ۸۱۴۸
تاریخ خبر:

حکم سنگین کمیته انضباطی علیه استقلال

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با صدور حکمی، استقلال را چند ده میلیارد تومان جریمه کرد.

حکم سنگین کمیته انضباطی علیه استقلال

حواشی مربوط به قراردادهای تبلیغاتی استقلال در زمان مصطفی آجرلو کماکان دارد. پس از دعواهایی که بر سر تبلیغات محیطی بوجود آمد، حالا کمیته انضباطی استقلال را جریمه بسیار سنگینی کرده است.

مهر ماه سال ۱۴۰۰ بود که مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال انتخاب شد و بلافاصله پس از حضورش در عرصه مدیریتی این باشگاه اعلام کرد قاعده سازمان لیگ برای تبلیغات محیطی را قبول ندارد. در همان مقطع مدیران این سازمان با مدیرعامل استقلال جلسه گذاشتند اما با به توافق نرسیدند آنها مدعی بودند اگر کاردست سازمان لیگ باشد برای استقلال و پرسپولیس بهتر است.

به گزارش خبر ورزشی، حتی با صادق درودگر که در آن مقطع یکی از اعضای ارشد سازمان لیگ محسوب می شد در گفت‌وگو با خبر ورزشی به استقلالی‌ها هشدار داد برای تبلیغات محیطی مستقل عمل نکنند چون از نظر مالی به ضرر آنها تمام می‌شود اما آجرلو انحصار تبلیغات محیطی در بازی‌های خانگی استقلال را از سازمان لیگ گرفت و تاکید داشت شرایط بهتر خواهد شد.

چندی پس از این اتفاق خبر آمد که سازمان لیگ سهم خود از بابت بازی‌های خانگی استقلال را وصول نکرده و کار حسابی بالا گرفت به طوری که حتی مدیران ارشد وزارت ورزش نیز برای حل این اختلاف وارد عمل شدند اما مشکل حل نشد و در نهایت سازمان لیگ به کمیته انضباطی فدراسیون شکایت کرد.

حالا خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که در مجموع حکم علیه استقلال پیرامون تبلیغات محیطی صادر شده است که این باشگاه را مکلف می کند ۸۹ میلیارد تومان به سازمان لیگ بپردازد. اتفاقی که با توجه به حجم کنونی مشکلات مالی استقلال قطعاً بر میزان دردسرهای حریف سنتی پرسپولیس در آستانه آغاز مرحله نیمه نهایی جام حذفی می‌افزاید.

اگر اجرایی شدن این احکام قطعی شود مبلغ مورد نظر از میزان سایر درآمدهای استقلال کاسته خواهد شد و به لحاظ مالی ضربه بزرگی به این باشگاه وارد می‌کند.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها