خبرهای داغ
کدخبر: ۱۳۵۹۰
تاریخ خبر:

ویدئو| کارشناس صدا و سیما: علی دایی مشهور است نه محبوب، فردوسی‌پور گستاخ و نمک‌نشناس بود

صادق کوشکی استاد دانشگاه در یک برنامه گفت که علی دایی را کسی بعد از مرگش به یاد نمی‌آورد و فردوسی‌پور فردی گستاخ و نمک‌نشناس بود.

ویدئو| کارشناس صدا و سیما: علی دایی مشهور است نه محبوب، فردوسی‌پور گستاخ و نمک‌نشناس بود

صادق کوشکی، کارشناس صدا و سیما و استاد دانشگاه در یک برنامه تلویزیونی سخنان تندی را علیه علی دایی و عادل فردوسی‌پور مطرح کرد. کوشکی با مقایسه علی دایی و غلامرضا تختی، تختی را فردی محبوب و دایی را فردی مشهور که کسی پس از مرگش او را نمی‌شناسد خطاب کرد. همچنین کوشکی عادل فردوسی‌پور را فردی گستاخ و نمک نشناس دانست.

به گزارش خبرورزشی، کوشکی درباره علی دایی، اسطوره فوتبال ایران و جهان که سال‌ها عنوان آقای گلی فوتبال ایران را یدک می‌کشد، گفت: شهرت یک چیز است محبوبیت یک چیز دیگر؛ ۶ دهه از فوت پهلوان تختی می‌گذرد اما همچنان محبوب است اما باید ببینیم آیا کسی ۶ دهه پس از مرگ او را می‌شناسد! حالا می‌بینیم که آن آقا محبوب نیست.

کوشکی همچنین درباره عادل فردوسی‌پور گفت: در رسانه ملی هم وضعیت همین است. سال‌های سال در این رسانه فردی که هیچ‌کس نبود و رسانه او را به یک فرد مشهور تبدیل کرده بود، برای برنامه‌اش سیاست‌گذاری می‌کرد و برای مدیر شبکه تصمیم می‌گرفت. {در این لحظه مجری برنامه سعی می‌کند توانمندی فردوسی‌پور نادیده گرفته نشود} نخیر! توانمندی نبوده و گستاخی و نمک‌نشناسی آن فرد بوده؛ و البته بی‌تدبیری و عدم عقلانیت مدیریت رسانه. این‌که یک شهروند عادی را تبدیل به یک غول بکند! کار به جایی رسید که رئیس صداوسیما از او حساب می‌برد و درواقع تدارکاتچی او بود. در حقیقت فردوسی‌پور رئیس صداوسیما بود.

صادق کوشکی درباره توانایی اجرای عادل فردوسی‌پور هم توضیح داد: اگر قرار بود قانونِ اجرا درباره ایشان عملی شود، ایشان به هیچ جایی نمی‌رسید چون حتی در ادای کلمات مشکل داشت. ما در سینما و رسانه ملی با پدیده افسارگسیختگی چهره‌های مشهور پرواربندی‌شده روبه‌رو بودیم.

بخش‌هایی از صحبت‌های صادق کوشکی در برنامه جام جم شبکه اول سیما را می‌بینید.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها