خبرهای داغ
کدخبر: ۲۳۴۴۸
تاریخ خبر:

توضیحات استقلال در خصوص مجوز حرفه‌ای

بالاخره و پس از مدت‌ها سکوت، باشگاه استقلال در خصوص روند کسب مجوز حرفه‌ای توضیحاتی را ارائه داد.

توضیحات استقلال در خصوص مجوز حرفه‌ای

در روزهای اخیر و با به پایان رسید فرصت بارگزاری مدارک و مستندات برای اخذ مجوز حرفه‌ای، مدیران و باشگاه استقلال هیچگونه توضیحی درباره این روند ندادند. این موضوع علاوه بر اعتراض شدید هواداران استقلال که در ماه‌های اخیر انتقادهای زیادی رابه علی خطیر وارد کرده‌اند، باعث بروز شایعاتی در مورد عدم موفقیت استقلال در کسب مجوز و حذف استقلال از رقابت‌های آسیایی شد. پس از این انتقاد و انتشار این شایعات، بالاخره امروز باشگاه استقلال در این خصوص توضیحاتی را ارائه کرد.

باشگاه استقلال در کانال رسمی خود نوشت:

قابل توجه هواداران فهیم استقلال؛ مدارک و مستندات مجوز حرفه ای بارگذاری شد

باشگاه استقلال تمامی مدارک و مستندات مرتبط با دریافت مجوز حرفه ای را تا قبل از پایان مهلت قانونی بارگذاری کرده و هیچ گونه خطری از این بابت مجوزحرفه ای استقلال را تهدید نمی کند.

متاسفانه طی روزهای اخیر برخی افراد خاص به نیت شیطنت و مسموم کردن فضا، شروع به سناریو سازی و ایجاد دلهره برای هواداران استقلال کردند و با سو استفاده از سکوت باشگاه استقلال که قصد دارد در آرامش و به دور از تنش، وظیفه خود را به انجام برساند، تلاش کردند باشگاه استقلال را با شایعه ناتوانی در دریافت مجوز حرفه‌ای تخریب کنند اما هواداران استقلال مطمئن باشند باشگاه تمامی مدارک و مستندات لازم را جهت دریافت مجوز حرفه ای، به موقع و با دقت کامل بارگذاری کرده و همانگونه که پیش از این مدیرعامل باشگاه به هواداران محترم اطمینان داده بود هیچ گونه نگرانی و دغدغه بابت مجوز حرفه ای وجود ندارد.

همچنین بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نیز به دلیل پرونده سانتاکلارا بوده و خوشبختانه در این مقطع از فصل تاثیری روی عملکرد باشگاه ندارد و خللی در دریافت مجوز حرفه ای نیز ایجاد نخواهد کرد. پنجره نقل و انتقالات بعد از انتقال باقی مانده مبلغ طلب سانتاکلارا، باز خواهد شد.

باشگاه استقلال از هواداران فهیم خود تقاضا دارد توجه ای به شایعه سازی افرادی که آرامش استقلال را نشانه گرفته و در این مقطع حساس، قصد ایجاد تنش در مجموعه آبی را دارند، نداشته باشند و اخبار رسمی را از رسانه های باشگاه دنبال کنند.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها