خبرهای داغ
کدخبر: ۲۵۷۶۳
تاریخ خبر:

پائز: صعود به المپیک رویا نیست

سرمربی تیم ملی والیبال از دیدار دوستانه احتمالی تیم ملی ایران با تیم دوم برزیل پیش از شروع لیگ ملت‌ها خبر داد.

پائز: صعود به المپیک رویا نیست

تیم ملی والیبال ایران ۲۳ اردیبهشت به لیگ ملت‌های والیبال اعزام می‌شود تا آخرین شانس خود را برای کسب سهمیه المپیک پاریس امتحان کند. مائوریسیو موتا پائز، سرمربی ایران در مورد تمرینات تیم ملی والیبال گفت: تمرینات به صورت واقعی آغاز شده و همه بازیکنان را در اختیار داریم. با تمام انگیزه برای هدفمان که کسب سهمیه المپیک است تلاش می‌کنیم. بازیکنان تیم در سطح‌های آمادگی مختلفی قرار دارند. برخی از آنها تازه به تیم اضافه شده‌اند و هنوز شرایط تمرین بازی والیبال واقعی ۶ به ۶ را نداریم.

او ادامه داد: در تمرینات فعلی فشار ۵۰ درصدی روی بازیکنان است و برخی هنوز شرایط بازی را ندارند تا به شرایط ایده‌آل برسند اما از عملکرد بازیکنان راضی هستم و واقعا خوب هستند.

پائز در واکنش به اینکه صعود به المپیک نوعی رویاپردازی نیست؟ بیان کرد: قطعا واقعیت‌هایی وجود دارد و امتیازات ما و رقبا مشخص است اما در عین حال این یک رویا نیست. می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و در انتهای مسابقات می خواهیم بگوییم عملکردی داشتیم که به آن افتخار می‌کنیم و از این عملکرد راضی هستیم.

او در واکنش به اینکه ایران مشکل سرویس دارد و چه راهکاری برای حل این مساله دارد؟ بیان کرد: راهکار جادویی برای برطرف کردن نقاط ضعف وجود ندارد. این گونه نیست که در مدتی کوتاه بتوانم همه مشکلات تیم را برطرف کنم اما می خواهم اعتماد به نفسی را به بازیکنان منتقل کنم که به وسیله آن بهترین عملکرد را داشته باشند.

سرمربی تیم ملی با اشاره به دعوت از بازیکنان جوان در جمع اردونشینان تیم ملی گفت: دعوت از این بازیکنان به این دلیل بود که نیاز به پویایی و انرژی آنها در تیم داشتیم و پتانسیل لازم را برای حضور در جمع ۱۴ بازیکن نهایی و بازی در لیگ ملت‌ها دارند.

او در خصوص دیدار تدارکاتی پیش از آغاز لیگ ملت‌ها اظهار کرد: در پروسه آماده‌سازی تیم عقب هستیم و خیلی از تیم‌ها برنامه دیدارهای تدارکاتی خود را بسته‌اند. خیلی تلاش کردیم که با تیم‌های مختلف برای برگزاری دیدار تدارکاتی رایزنی کنیم اما در حال حاضر تنها با تیم برزیل که تیم اصلی نیست و تیمی میان الف و ب با ترکیبی جوان‌تر است احتمالا بازی دوستانه خواهیم داشت.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها