خبرهای داغ
کدخبر: ۲۵۹۱۸
تاریخ خبر:

تمایل بازگشت ژوزه مورینیو به منچستریونایتد

ژوزه مورینیو مایل است تا برای هدایت منچستریونایتد، بار دیگر به لیگ برتر انگلیس بازگردد اما این باشگاه، علاقه ای به بازگرداندن دوباره سرمربی پرتغالی به اولدترافورد ندارد.

تمایل بازگشت ژوزه مورینیو به منچستریونایتد

جایگاه اریک تن هاگ، پس از فصل ناامید کننده ای که با شیاطین سرخ تجربه کرده است، بسیار متزلزل شده است و این وضعیت با توجه به باخت ۰-۴این تیم مقابل کریستال پالاس، وخیم تر از پیش نیز شده است. یونایتد بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸، تحت هدایت مورینیو قرار داشت و حالا رسانه منچستر ایونینگ نیوز، ادعا کرده است که مورینیو، علاقه زیادی دارد تا به اولدترافورد بازگردد و حتی حاضر است برای بازگشت به این باشگاه، پیاده به شهر منچستر بازگردد. علی رغم رابطه نزدیک مورینیو با سر جیم راتکلیف، عضو جدید گروه مالکان منچستر یونایتد، این ثروتمند انگلیسی مایل به تلاش برای به خدمت گیری دوباره مورینیو نیست و افراد باشگاه نیز علاقه ای به همکاری دوباره با او ندارند. 

مورینیو در طول دوره ۲.۵ ساله خود در یونایتد، موفق شد تا ۳ جام را به همراه شیاطین سرخ کسب کند. او در دسامبر سال ۲۰۱۸ و در حالی که شیاطین سرخ در میانه های جدول لیگ حضور داشتند، از سمت خود در منچستر یونایتد اخراج شد تا اوله گونار سولشر جایگزین او در این تیم شود.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها