خبرهای داغ
کدخبر: ۲۶۰۹۵
تاریخ خبر:

مهدی آذربایجانی به حواشی انتخابش واکنش نشان داد

مدیرعامل باشگاه سپاهان به حواشی انتخابش واکنش نشان داد و گفت: حاشیه‌سازان را به خوبی می‌شناسم.

مهدی آذربایجانی به حواشی انتخابش واکنش نشان داد

مهدی آذربایجانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص فرایند انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی سپاهان اظهار کرد: فرایند انتخاب مدیرعامل باشگاه سپاهان از ۲ ماه گذشته آغاز شد، با بنده مذاکراتی صورت گرفت و با توجه به تجربیاتی که در حوزه اقتصادی دارم و از آنجایی که باشگاه نیاز به برنامه استراتژیک اقتصادی دارد، عزیزان به این نتیجه رسیدند که در خدمت مردم اصفهان باشم.

وی با بیان اینکه شاید من تجربه خیلی زیادی در حوزه فوتبال نداشته باشم اما دورادور با توجه به مسؤولیت در حوزه‌های مختلف با منابع انسانی و ستارگان ورزشی و نوع قراردادها آشنایی دارم، گفت: اصفهان و باشگاه سپاهان مسلماً دست به انتخابی نمی‌زنند که نادرست باشد، هر چند من خودم نگاهم این بوده که اگر واقعاً بهترین‌ها را می‌توانند انتخاب کنند، من ادعای این را ندارم که بهترین هستم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص برخی انتقادات نسبت به نداشتن سوابق مدیریت مرتبط نیز ابراز کرد: زمانی که در شهرداری اصفهان حضور داشتم، عضو هیئت مدیره سازمان ورزش و همچنین عضو هیئت مدیره شرکت توسعه سپاهان بودم.

وی تصریح کرد: خودم به صورت حرفه‌ای کاراته کار کرده‌ام، مربی و داور کاراته هستم در این ورزش رزمی در رده قهرمانی فعالیت داشته‌ام و در سطح محدود در این رشته باشگاه‌داری کرده‌ام.

آذربایجانی ادامه داد: با توجه به مسؤولیت‌هایی که در گذشته داشته‌ام معمولاً تلاش ما جنگیدن برای احقاق حقوق مجموعه‌ها بوده است، فرق بین مسؤولیتی که امروز دارم با سایر مسؤولیت‌ها این است که من عاشق سپاهان هستم، در ابتدا خودم را یک هوادار می دانم و بعد یک مسؤول در باشگاه، همواره باشگاه را دنبال می‌کردم و به عنوان یک عشق و اعتقاد مسائل باشگاه را دنبال می‌کردم.

وی افزود: بسیاری از مشکلات و حاشیه‌هایی که این چند وقت برای سپاهان ایجاد شده را می‌شناسم و از علت و منابع آن آگاهم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه تمام تلاش ما کسب رضایت هواداران است، ادامه داد: هیچ چیزی را با دلخوشی مردم عوض نمی‌کنم و اینکه امروز به تعبیری آبروی خود را کف دستم گرفتم و به میدانی پرچالش آمده‌ام چرا که اتفاقاتی که افتاده سپاهان را با حاشیه‌هایی درگیر کرده و من تا جایی که توان دارم با کسانی که می‌خواهند مانع دل‌خوشی مردم شوند مقابله کنم.

وی با بیان اینکه سپاهان با تلاش بزرگانی همچون محمدرضا ساکت تیم ساختارمند و با قاعده‌ای است، گفت: شاید در خصوص تخصص بحث شود که باید گفت تخصص من در حوزه اقتصادی، درآمدزایی است و چاشنی ورزشی دارم و میدان دیده هستم.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها