خبرهای داغ
کدخبر: ۲۶۲۲۷
تاریخ خبر:

تأکید نکونام به مدیران باشگاه استقلال

استقلال نـــــــه لیست ورود دارد نــــــــه لیست خروج

چند روز است که درباره بازیکنان ورودی استقلال برای فصل بعد مطالب متعددی در فضای مجازی منتشر می‌شود.

استقلال نـــــــه لیست ورود دارد نــــــــه لیست خروج

انتشار این قبیل اخبار با توجه به نزدیک شدن به پایان فصل طبیعی است و در سال‌های گذشته نیز سابقه داشته که در این ایام درباره ورودی‌های جدید فصل بعد صحبت‌هایی شنیده شود اما به واقع در چنین برهه‌ای هرگز نمی‌توان گفت که استقلال با چه سیاستی نقل و انتقالات فصل آینده را آغاز خواهد کرد و بازیکنانی که در لیست استقلال قرار می‌گیرند آیا به این باشگاه خواهند آمد یا خیر؟

چند مؤلفه مهم سیاست نقل و انتقالاتی یک باشگاه را مشخص خواهد کرد که مهم‌ترین آن داشتن بودجه مکفی است و در نهایت اینکه سرمربی و کادر فنی بازیکن مورد نظر را مورد تأیید قرار دهند. مسائل دیگر نیز در جذب یا دفع بازیکنان نقشی کلیدی و انکارناپذیر خواهد داشت اما آنچه در این برهه برای باشگاه استقلال اهمیت دارد این است که با نزدیک شدن به هفته‌های سخت و دشوار پایانی بتوانند آرامش درون تیمی را حفظ کنند.

استقلال اکنون در صدر جدول وضعیت شکننده‌ای دارد و با توجه به اینکه فقط یک امتیاز از رقیب سنتی خود پیش است، هیچ تضمینی وجود ندارد که بتواند در نهایت قهرمان لیگ برتر شود. بنابراین وجود حواشی می‌تواند منجر به سقوط استقلال از صدر شود و یک موقعیت بزرگ را از نکونام و شاگردانش سلب کند.

بنابراین طرح مسائلی همچون جذب بازیکن جدید یا خروج برخی بازیکنان از لیست می‌تواند به استقلال لطمه وارد کند و به همین دلیل نیز جواد نکونام از بخش رسانه‌ای باشگاه استقلال خواسته پیرامون این مسائل بسیار جدی باشند و اجازه ندهند طرح این گونه اخبار به استقلال لطمه وارد کند.

نکونام در این برهه قویاً وجود لیست ورود یا خروج را تکذیب کرده است. 

حتی درباره منتظر محمد نیز سرمربی استقلال واکنش مناسب را نشان داد و اعلام کرد که بازیکن عراقی در لیستش نیست. علاوه بر منتظر محمد نام برخی دیگر از بازیکنان نیز برای حضور در استقلال به گوش می‌رسد که سرمربی استقلال همه این اسامی را تکذیب و اعلام کرده تا زمانی که لیگ به پایان نرسد نه لیست ورود به باشگاه استقلال می‌دهد و نه اینکه بازیکنی را در لیست خروج قرار خواهد داد.

در واقع تکلیف لیست استقلال بعد از مشخص شدن تکلیف قهرمانی استقلال در فصل جاری روشن خواهد شد.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها