خبرهای داغ
کدخبر: ۲۶۴۴۳
تاریخ خبر:

پسر کاپیتان پرسپولیس؛ پدر علیه پرسپولیس

پسر مربی استقلال جز کاپیتان‌های پرسپولیس است. این در حالی است که در روزهای اخیر این مربی استقلال حملات تندی به پرسپولیس کرده بود.

پسر کاپیتان پرسپولیس؛ پدر علیه پرسپولیس

 با پایان رقابت‌های لیگ برتر در هفت بیست و هفتم، حالا رقابت قهرمانی به اوج حساسیت خود رسیده است. استقلال با ۶۰ امتیاز در صدرجدول قرار دارد و پرسپولیس نیز با ۵۹ امتیاز در تعقیب این تیم است. با توجه به حساسیت رقابت‌ها در هفته‌های پایانی، برخی از افراد در این دو باشگاه فکر می‌کنند با ایجاد حاشیه برای رقیب بتوانند کار برای رقیب سخت کرده و در نتیجه به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند.

محمدرضا رجبی مربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار حساس این تیم با فولاد خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر خلیج فارس صحبت‌هایی را علیه باشگاه پرسپولیس مطرح کرد که تا باز آتش تنش بین سرخابی‌های پایتخت شعله‌ور شود.

171139592

یک بام و دوهوای عجیب مربی ‌استقلال؛ پدر علیه پرسپولیس، پسر در تیم‌های پایه سرخ‌پوشان

رجبی که در غیاب جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی با فولاد شرکت کرده بود، در بخشی از صحبت‌هایش، مدعی سود بردن پرسپولیس از سوت‌های داوری شد و گفت: «امسال تیم رقیب ما ۱۴ امتیاز را از طریق اشتباهات داوری گرفته است و می‌توانم تک‌تک بازی‌هایی را که از داوری امتیاز ناعادلانه گرفته است را بگویم. در بازی پرسپولیس و آلومینیوم آن‌ها یک گل آفساید به‌ثمر رساندند؛ در بازی با ذوب‌آهن هم یک گل آفساید دیگر وارد دروازه حریف کردند؛ در بازی با گل‌گهر هم گل سالم حریف را نادیده گرفتند. در بازی با هوادار باز هم گل آفساید زدند و مقابل استقلال خوزستان هم از اشتباه داوری سود بردند. باز هم بازی‌های دیگر وجود دارد که می‌توانم بگویم.»

نکته جالب توجه در خصوص دستیار جواد نکونام این است که امیرپارسا رجبی، فرزند مربی استقلال در تیم جوانان پرسپولیس حضور دارد و ۴ فصل متوالی‌ست که در تیم‌های پایه این باشگاه توپ می‌زند. همچنین وی یکی از کاپیتان‌های این تیم نیز محسوب می‌شود.

171138755

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها