خبرهای داغ
کدخبر: ۲۸۳۳۶
تاریخ خبر:

اوسمار ویرا بدون تمدید قرارداد به کشورش برمیگردد

اوسمار ویرا سرمربی برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس بدون آنکه قراردادش را با این تیم تمدید کند ایران را ترک خواهد کرد.

اوسمار ویرا بدون تمدید قرارداد به کشورش برمیگردد

اوسمار ویرا سرمربی برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس بدون آنکه قراردادش را با این تیم تمدید کند ایران را ترک خواهد کرد. شنیده‌ها حاکی از آن است که ویرا امشب با پروازی راهی کشورش خواهد شد تا بعد از استراحت یک هفته‌ای و مشورت با خانواده اش در خصوص ادامه فعالیت حرفه‌ای خودش در ایران تصمیم گیری کند.

این همه در حالی است که این سرمربی برزیلی بعد از موفقیت‌هایی که با پرسپولیس کسب کرده، چند پیشنهاد خوب را از کشور‌های حوزه خلیج فارس دارد و بره همین خاطر به نظر می‌رسد مدیران سرخ پوش برای نگهداری این سرمربی کار چندان آسانی در پیش نخواهند داشت.

به نظر می‌رسد طبق اخبار منتشر شده، مدیران پرسپولیس پیش نویس قراردادی را به اوسمار داده اند که ۲ بند این پیش نویس مورد تایید سرمربی برزیلی نبوده است.

بند اول مربوط به زمان قرارداد است که سرخ‌ها در پیش‌نویس قرارداد، مدت قرارداد را برای یک فصل با قابلیت تمدید خودکار (در صورت قهرمانی در جام حذفی یا لیگ برتر) در نظر گرفته اند. اما سرمربی جوان پرسپولیس خواستار قطعی بودن حضور ۲ ساله خودش در پرسپولیس شده است.

بند دوم، اما مربوط به محل زندگی اوسمار در تهران می‌شود که سرمربی سرخ‌ها درخواست فضلی بزگ‌تر و بهتر را داشته تا بتواند خانواده خودش را هم به تهران بیاورد.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها