خبرهای داغ
کدخبر: ۲۸۳۷۶
تاریخ خبر:

اوسمار مثل بلانکو قید پرسپولیس را می زند؟

خبرهای رسیده حاکی از آن است اوسمار سرمربی تیم پرسپولیس از یک تیم عربی برای ادامه کار پیشنهاد خوبی دریافت کرده است.

اوسمار مثل بلانکو قید پرسپولیس را می زند؟

پیش از اینکه اوسمار تهران را ترک کند باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد این مربی جلسه گذاشت اما این جلسه منجر به عقد قرارداد نشد و اوسمار تهران را ترک کرد.

سایت باشگاه پرسپولیس در این باره نوشت: «در جریان این ملاقات درباره فصلی که گذشت و فصل آینده رقابت‌ها و اهداف و انتظاراتی که وجود دارد، همچنین در ادامه مذاکرات برای عقد قرارداد جدید، صحبت‌های مختلفی مطرح شد. با توجه به این که سرمربی برزیلی سرخپوشان بعد از رهایی از فشار کاری ماه‌ها و هفته‌های اخیر و کسب عنوان قهرمانی برای استراحت قصد سفر به کشورش را دارد، این جلسه حائز اهمیت بود. در پایان این ملاقات هم مقرر شد؛ اوسمار در ارتباط با تمدید همکاری خود و شرایط قراردادی با خانواده خود مشورت کند و تا تاریخی مقرر، نظر رسمی و قطعی خود را به باشگاه اعلام دارد.»

پیش از این هم برانکو برای عقد قرارداد با تیم پرسپولیس مشورت با خانواده را مطرح کرد و حتی گفت خانواده‌ام دیگر دوست ندارند من در یک کشور خارجی کار کنم و از من خواسته اند به کرواسی برگردم، در حالی که از ابتدا هم مشخص بود این یک بهانه برای طفره رفتن از قرارداد با باشگاه پرسپولیس است و او می‌خواهد هم چنان در رده ملی به کار ادامه دهد و چندی بعد از این گفتمان سرمربی تیم ملی چین شد.

به نظر می‌رسد عدم تمدید قرارداد از سوی اوسمار با باشگاه پرسپولیس به خاطر دریافت پیشنهاد از سوی دیگر باشگاه‌ها بود.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها