خبرهای داغ
کدخبر: ۲۸۳۹۴
تاریخ خبر:

توقف‌ناپذیری ستاره گرجستانی پرسپولیس حتی با زخم!

زخم خورده یا همراه با مصدومیت، این چیزها برای ستاره گرجستانی در روز تاریخ‌سازی معنایی نداشت.

توقف‌ناپذیری ستاره گرجستانی پرسپولیس حتی با زخم!

صبح روز شنبه پرسپولیسی‌ها با خبری نگران کننده از اردوی پرسپولیس رو به رو شدند. داستان بازی با استقلال خوزستان و غیبت گولسیانی به دلیل مصدومیت در آستانه تکرار شدن بود تا استرس برای هواداران این تیم به اوج خود برسد.

با این حال چند ساعت مانده به بازی خبر دیگری رسید که گولسیانی تصمیم دارد بازی کند و فصل را برای پرسپولیس با حضور در زمین به اتمام برساند که این اتفاق هم افتاد و خبر حضور گولسیانی در ترکیب، هواداران حاضر در ورزشگاه را نیز به وجد آورد.

همه هواداران می‌دانستند که گولسیانی تنها یک مدافع نیست بلکه او ستاره‌ای است که گره‌های کوری که باز نشده را با ضربات سر خود در محوطه جریمه حریف باز می‌کند و می‌تواند در نقش یک مهاجم نیز ظاهر شود.

گولسیانی که با وجود مصدومیت به بازی رسید قبل از به ثمر رساندن گل چند بار دیگر نبردهای هوایی سختی با حامد لک بلند قامت و مدافعان مس رفسنجان داشت و اگرچه این برخوردهای هوایی ممکن بود مصدومیت او را تشدید کند اما چیزی جلودار این مدافع گرجستانی نبود.

او در یک صحنه که توسط عکاس ورزش سه شکار شده نبرد سختی در محوطه دارد و درحالی که آرنج حامد لک به صورت او برخورد کرده، محمدرضا مهدی‌زاده نیز در این نبرد هوایی با ناخن گردن گولسیانی را زخمی می‌کند.

با این حال گولسیانی باز هم بدون اعتراض از روی زمین بلند شد تا گل دراماتیک و جنجالی پرسپولیس را به ثمر برساند‌. زخم روی گردن و صورت او در جشن قهرمانی مشهود بود و تصویر فوق العاده‌ای از توقف‌ناپذیری او به جا گذاشت.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها