خبرهای داغ
کدخبر: ۲۸۵۶۷
تاریخ خبر:

پایان عمر مدیریت افشاریان

به نظر می‌رسد عمر حضور خداداد افشاریان، از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در تشکلات مدیریتی فدراسیون فوتبال به پایان رسیده است و باید به دنبال جایگزین بود.

پایان عمر مدیریت افشاریان

چندی پیش بود که در پی رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال در کرمان دو مدیر رده بالای فدراسیون فوتبال از سمت خود کناره گیری کردند. یکی از ‌آن‌ها خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران بود و یکی هم سهیل مهدی رئیس برگزاری مسابقات لیگ برتر. البته مهدی تاج گفت در صورتی که تخلف این مدیران ثابت نشود باید از آنها دلجویی شود.

جالب اینجاست فدراسیون فوتبال جانشین این دو مدیر را مشخص کرده است و این نشان می‌دهد آنها شانسی برای بازگشت به تشکیلات فدراسیون فوتبال ندارند. دانیال مرادی به عنوان جانشین خداداد افشاریان در کمیته داوران مشخص شده است و مسئولیت برگزاری مسابقات لیگ برتر به امیر حسین روشنک واگذار شده است.

خداداد افشاریان در نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که روز یکشنبه برگزار شد شرکت نکرد و این نشان می‌دهد، عمر مدیریت او در فدراسیون فوتبال بسر آمده است و به زودی جانشین او در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مشخص خواهد شد.

پیش تر شهره موسوی یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با توجه به رای صادره از سوی دادگاه موقعیتش را در جمع اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از دست داد.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها