خبرهای داغ
کدخبر: ۴۴۱۳
تاریخ خبر:

نامه خرید باشگاه پرسپولیس توسط یک تاجر ایرانی - کانادایی واقعی است؟

صبح امروز نامه‌ای در رسانه‌ها منتشر شده بود که یک تاجر ایرانی - کانادایی نسبت به خرید باشگاه پرسپولیس ابراز تمایل کرده بود، نامه‌ای که تاکنون به باشگاه پرسپولیس نرسیده است!

نامه خرید باشگاه پرسپولیس توسط یک تاجر ایرانی - کانادایی واقعی است؟

صبح امروز اکثر رسانه‌های ورزشی با انتشار نامه‌ای منسوب به یک تاجر ایرانی - کانادایی نوشتند که این فرد برای خرید باشگاه پرسپولیس ابراز تمایل کرده است. نامه‌ای که به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس از آن بی‌اطلاع است.

از صبح امروز برخی رسانه‌ها اعلام کردند یک میلیارد ایرانی کانادایی برای خرید باشگاه پرسپولیس اقدام کرده است. این رسانه‌ها با انتشار تصویری از نامه این فرد خطاب به رضا درویش از جزییات علاقه او به خرید باشگاه نوشتند. این خبر در رسانه‌ها بازتاب بسیار گسترده‌ای پیدا کرد.

با این حال یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس اطلاع داد نامه‌ای که در رسانه‌ها دست به دست می‌شود به هیچ عنوان به باشگاه پرسپولیس ارسال نشده و گویا صرفا در اختیار چند رسانه قرار گرفته است! این فرد مطلع گفت فارغ از اینکه با توجه به حساسیت‌ها در مورد باشگاهی مانند پرسپولیس اصلا چنین اتفاقی ممکن نیست رقم بخورد (یعنی یک فرد دو تابیعتی بیاید و باشگاه را بخرد) اصلا اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است. حتی در حد یک نامه به رئیس باشگاه!

در این رابطه به نظر می‌رسد فرد تاجری که گفته می‌شود قصد خرید باشگاه را داشته یا وارد یک بازی مشترک با برخی رسانه‌ها شده یا توانسته از فضای رسانه‌ای ایران سواستفاده کند. برخی کاربران نوشتند احتمالا اقدام این تاجر املاک یک کار رسانه‌ای قوی برای تبلیغات بیشتر خودش بوده و گویا در این زمینه نیز کاملا موفق عمل کرده است. تا صبح امروز هیچ ایرانی‌ای در خارج و داخل این فرد را نمی‌شناخت و ظهر او یکی شخص کاملا معروف شده.

منبع: اعتماد آنلاین
copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها