خبرهای داغ
کدخبر: ۴۷۵۰
تاریخ خبر:

نامزد سابق شکیرا به خاطر او از همسرش جدا شد! خواستگاری از شکیرا بعد از ۲۶ سال!

اسوالدو ریوس. بازیگر پورتوریکویی و نامزد سال های دور شکیرا، با جدایی این خواننده کلمبیایی از همسرش جرارد پیکه، به فکر بازگشت به رابطه با شکیرا افتاده است.

نامزد سابق شکیرا به خاطر او از همسرش جدا شد! خواستگاری از شکیرا بعد از ۲۶ سال!

نامزد سابق شکیرا که بیش از دو دهه قبل با این ستاره موسیقی لاتین در رابطه بوده، اخیراً ویدیویی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده و از او درخواست فرصتی دیگر کرده است.

در شرایطی که نامزد سابق شکیرا به او التماس می‌کند که فرصتی دیگر به وی بدهد، هواداران به شدت از بروز این اتفاق جدید و حواشی بوجود آمده آن، شگفت زده هستند و نمی‌دانند در برابر آن باید چه واکنشی داشته باشند.

نامزد سابق شکیرا از او خواستگاری کرد!

ماجرای رابطه شکیرا و نامزد سابقش

این شخص کسی نیست جز اسوالدو ریوس. این بازیگر پورتوریکویی بیش از بیست سال پیش، در سال ۱۹۹۷ با شکیرا وارد رابطه شده بود. رابطه آنها با توجه به تفاوت سنی عجیب و غریبی که وجود داشت، جنجال‌های زیادی را به همراه داشت.

در آن زمان ریوس ۳۷ ساله بود در حالی که ستاره کلمبیایی به تازگی ۲۰ ساله شده بود. البته هیچ چیز میان آنها خوب پیش نرفت و در نهایت این زوج معروف از یکدیگر جدا شدند.

حالا با گذشت بیش از ۲۰ سال، اسوالدو ریوس با انتشار یک ویدیوی شوکه کننده در شبکه‌های اجتماعی دوباره در کانون توجه قرار گرفته است.

انتشار ویدیویی از این بازیگر پورتوریکویی که در آن از شکیرا می‌خواهد به او فرصت دیگری برای داشتن رابطه دوباره بدهد، در فضای مجازی وایرال شده است. ریواس در این ویدیو بی پرده از شکیرا می‌پرسد که آیا حاضر است دوباره با او وارد رابطه شود؟

او گفته: سلام شکیرا، امیدوارم بعد از این همه سال فرصتی دوباره پیدا کنم، می‌خواهم به زودی تو را ببینم، یک بوسه کوچک.

نامزد سابق شکیرا به خاطر او از همسرش جدا شد!

این ویدیو تمام طرفداران شکیرا را شوکه کرده است. حالا هواداران متوجه شده‌اند که ریوس تنها یک ماه پس از جدایی شکیرا از جرارد پیکه از شریک زندگی خود جدا شده است.

طرفداران هنوز به طور کامل نمی‌دانند که چه اتفاقی میان شکیرا و ریوس در گذشته رخ داده و تنها چیزی که می‌دانند این است که رابطه آنها ۲۰ سال قبل به شکل خوبی به پایان نرسیده است.

جدای از این، شکیرا دوباره با آهنگ جدیدش علیه پیکه توجه دنیای فوتبال را به خود جلب کرده است. این خواننده کلمبیایی باز هم از این فرصت استفاده کرده تا همسر سابق خود را به چالش بکشد.

او در بخشی از متن ترانه این آهنگ گفته: دیدن تو با یک دختر جدید به من صدمه زد، اما من اکنون درگیر خودم هستم.

آنچه را که با هم زندگی می‌کردیم، فراموش کرده‌ام و این چیزی است که تو از آن رنجیده‌ای و حتی زندگی من بهتر شد، تو دیگر اینجا جایی نداری و چیزی که نامزدت به من تحمیل کرد، این مرا عصبانی نمی‌کند، بلکه باعث خنده‌ام می‌‎شود.

برنده جایزه گرمی با انتشار این آهنگ به وضوح به پیکه اعلام کرده که دیگر نگران وضعیت او نیست و حتی دیگر حاضر نیست در آینده به آشتی و بازگشت به آن رابطه فکر کند.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها