خبرهای داغ
کدخبر: ۴۸۳۴
تاریخ خبر:

نیمکت‌نشینی طارمی و دلایل عجیب کونسیسائو

سرمربی تیم فوتبال پورتو دلیل نیمکت نشینی مهدی طارمی در بازی با چاوز را اعلام کرد.

نیمکت‌نشینی طارمی و دلایل عجیب کونسیسائو

در یکی از دیدار‌های هفته بیست و سوم لیگ پرتغال تیم پورتو میهمان تیم چاوز بود و موفق شد با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی برسد.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در این مسابقه نیمکت نشین بود و در دقیقه ۸۳ وارد زمین شد. طارمی در دقیقه ۶+۹۰ یک پاس گل داد و ششمین پاس گل این فصل خود در لیگ پرتغال را ثبت کرد.

اما نیمکت نشینی طارمی در این بازی باعث تعجب بعضی از رسانه‌ها و خبرنگاران پرتغالی شد.

وب سایت observador در این خصوص نوشت: «به دلیل مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها، سرجیو کونسیسائو (سرمربی پورتو) مجبور به ایجاد تغییراتی در تیم پورتو می‌شود. نیمکت نشینی طارمی جزو تغییرات مورد انتظار نبود. به هر حال بازیکن ایرانی در این فصل تمام بازی‌های لیگ را در ترکیب اصلی بود. سرمربی اژد‌ها در توجیه خود گفت که از بازیکنان تعویضی هم انتظار دارد با ورود به زمین، تضمینی برای تیم بیاورند.»

کونسیسائو درباره دلیل نیمکت نشینی طارمی و پپه گفت: من از دو بازیکنی که در جلو بازی کردند بسیار راضی بودم. هم دنی و هم تونی گل زدند. از این بابت خیلی خوشحالم. من همیشه بر اساس آنچه در هفته کاری است، ترکیبم را انتخاب می‌کنم.

سرمربی پورتو تاکید کرد که در انتخاب ترکیب تیمش کاری به اسامی بازیکنان و میزان دقایق بازی آن‌ها ندارد و ملاک، عملکرد آن‌ها در تمرینات است. او گفت: این به بازیکنانی مربوط می‌شود که در تمرینات به من تضمین بیشتری می‌دهند و نه به نام یا دقایقی که تا این لحظه در اختیار دارند. این فقط ۱۱ بازیکن اصلی نیستند که این تضمین‌ها را می‌دهند. بازیکنان روی نیمکت هم باید چیزی اضافه کنند و این اتفاق در بازی با چاوز افتاد.

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها