خبرهای داغ
کدخبر: ۴۸۴۱
تاریخ خبر:

چرا فدراسیون فوتبال رای ساپینتو را اعلام نمی‌کند؟!

کمیته استیناف در پی تجدید نظر خواهی استقلال در مورد آرا محرومیت و جریمه نقدی ساپینتو برای دیدار با مس و پیکان رأی صادر کرده اما جالب اینکه این رأی در سایت فدراسیون اطلاع‌رسانی نمی‌شود!

چرا فدراسیون فوتبال رای ساپینتو را اعلام نمی‌کند؟!

بر اساس رأی صادره از سوی کمیته انضباطی ریکاردو ساپینتو به خاطر بازی با مس کرمان یک جلسه قطعی و یک جلسه تعلیقی محروم شد و به بهانه دیدار با پیکان هم ۴ جلسه با احتساب محرومیت تعلیقی بازی با مس کرمان محروم شد و این جدا از جرایم نقدی بود که برای این مربی در نظر گرفته شد. جریمه او به خاطر دیدار با پیکان باور نکردنی بود! ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد. کمیته انضباطی در رأی دیدار با پیکان این توضیح را هم داد که در صورت عذرخواهی رسمی ریکاردو ساپینتو دو جلسه از محرومیت وی تا پایان فصل تعلیق خواهد شد.

کمیته استیناف در بررسی این دو پرونده ریکاردو ساپینتو را به سه جلسه محرومیت قطعی و ۵۲۵ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد و بر این اساس و با توجه به اینکه سرمربی تیم استقلال در بازی با مس کرمان کارت قرمز گرفت، دیدار با گل‌گهر آخرین حضور وی روی سکو‌ها خواهد بود، اما جای تعجب است که رأی کمیته استیناف در مورد سرمربی تیم استقلال از سوی سایت فدراسیون فوتبال اطلاع‌رسانی نمی‌شود!

copied
ارسال نظر
 

وب گردی

    دیگر رسانه ها