خبرهای داغ
کدخبر: ۲۶۳۵۳
تاریخ خبر:

فسخ قرارداد مامه تیام با تیم ترکیه‌ای؛ ستاره محبوب به استقلال بازمی‌گردد؟

مامه تیام، ستاره سابق استقلال در آستانه فسخ قرارداد با تیم ترکیه‌ای قرار دارد.

فسخ قرارداد مامه تیام با تیم ترکیه‌ای؛ ستاره محبوب به استقلال بازمی‌گردد؟

مامه تیام از جمله خارجی‌هایی است که در مدت حضورش در استقلال درخشش بی‌نظیری داشت و هواداران استقلال در سال‌های اخیر علاوه بر افسوس بسیار زیادی که بابت از دست دادن او خورده‌اند، بارها به افرادی که به اعتقاد آن‌ها باعث جدایی تیام از استقلال شدند حمله کرده‌اند.

اما یک احتمال جذاب برای هواداران استقلال وجود دارد و آن هم بازگشت تیام به استقلال است.

تیم فوتبال پندیک اسپور در فاصله ۲ هفته تا پایان رقابت‌های سوپرلیگ ترکیه با ۳۶ امتیاز در رده نوزدهم جدول قرار دارد و خطر سقوط این تیم را تهدید می‌کند.

این در شرایطی‌ است که مامه تیام، مهاجم سنگالی اسبق استقلال با ۱۸ گل زده برترین گلزن پندیک‌ اسپور است. گفته می‌شود این بازیکنی بندی در قرارداد خود دارد که اگر این تیم به دسته پایین‌تر سقوط کند، می‌تواند قرارداد خود را با این باشگاه ترکیه‌ای فسخ کند.

این مهاجم سنگالی در گفت‌وگو با شبکه اسپورت ترکیه در واکنش به این موضوع گفت: تمام برنامه و تلاش ما از کادرفنی و بازیکنان این است تا پندیک را در سوپرلیگ ترکیه حفظ کنیم و من نیز علاقه دارم تا به کار خود در این تیم ادامه دهم. البته بندی در قرارداد من وجود دارد که اگر تیم به دسته پایین‌تر سقوط کند می‌توانم قراردادم را فسخ کنم.

نکته‌ای که احتمال حضور تیام را در استقلال هرچند اندک تقویت می‌کند، ارتباطاتی است که او هنوز در ایران دارد. تیام در تعطیلات نیم فصل، برای استراحت مدت کمی را به تهران آمده بود.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها