خبرهای داغ
کدخبر: ۲۸۶۷۲
تاریخ خبر:

شرط ستاره خارجی استقلال برای تمدید قرارداد

مهاجم آرژانتینی استقلال با وجود داشتن قرارداد برای فصل آینده اما باید با مسئولان باشگاهش به توافق مالی برسد.

شرط ستاره خارجی استقلال برای تمدید قرارداد

ورزش سه: گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی و تاثیرگذار استقلال که از نیم فصل لیگ بیست و سوم به جمع شاگردان جواد نکونام ملحق شد، یکی از بازیکنانی است که برای فصل جدید هم با آبی‌ها قرارداد دارد.

بلانکو در زمان ورود به استقلال قرارداد 1.5 ساله را با این باشگاه امضا کرد اما در این قرارداد قید شده که برای فصل دوم باید با باشگاه به توافق مالی برسد.

برخی صفحات مجازی شایعاتی پیرامون ترک استقلال توسط این مهاجم آرژانتینی منتشر کردند اما پیگیری های صورت گرفته نشان می‌دهد که بلانکو یک فصل دیگر قرارداد دارد و برای جدایی از جمع آبی‌ها باید رضایت مسئولان باشگاه را جلب کند.

با توجه به نمایش های خوب مهاجم آرژانتینی برای استقلال، مسئولان باشگاه هم مایل به ادامه همکاری با گوستاوو بلانکو هستند و به همین خاطر قرار است به زودی جلسه‌ای را با او ترتیب بدهند.

استقلالی‌ها با بلانکو که این روزها برای استراحت به کشورش رفته به صورت مجازی نیز در ارتباط هستند و بعید است توافق مالی او با باشگاه مساله خاصی باشد و به زودی انجام خواهد شد.

قرارداد فصل آینده بلانکو با باشگاه استقلال در سایت ترانسفر مارکت هم ثبت شده و اگر مساله خاصی پیش نیاید، این مهاجم آرژانتینی در لیگ بیست و چهارم هم در استقلال به کارش ادامه خواهد داد.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها