خبرهای داغ
کدخبر: ۲۸۷۵۱
تاریخ خبر:

واکنش تند هوشنگ نصیرزاده به اظهارات سرپرست سابق استقلال

هوشنگ نصیرزاده می‌گوید خرید ارسلان مطهری ارتباطی به جذب اورونوف برای استقلال نداشت.

واکنش تند هوشنگ نصیرزاده به اظهارات سرپرست سابق استقلال

به گزارش پایگاه خبری پنجره به نقل از ورزش سه، روز گذشته علی سامره در یک مصاحبه جنجالی مدعی شد که تراکتور در پنجره زمستانی به کمک استقلال آمده و با جذب ارسلان مطهری، لیست این تیم را برای جذب اورونوف خالی کرده بود اما در نهایت نکونام به این انتقال رضایت نداد.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزش سه در واکنش به اظهارات سرپرست سابق تیم استقلال تهران درخصوص شرایط انتقال ارسلان مطهری به تراکتور، اظهار داشت: واقعا برای ایشان متاسف هستم که با رفتار بی‌اخلاقی و اظهارات کذب، دنبال خودنمایی است.

وی در ادامه افزود: به‌قول معروف آنچه عیان است چه حاجت به بیان است! پرونده شکایت ارسلان مطهری از استقلال در کمیته تعیین وضعیت مفتوح بوده و این بازیکن به دلیل فسخ یکطرفه باشگاه استقلال پیگیر حق و حقوق خود و محرومیت چهار ماهه این باشگاه است.

مدیرعامل و سخنگوی باشگاه تراکتور با تاکید بر اینکه انتقال ارسلان مطهری پس از فسخ یکطرفه قرارداد این بازیکن از سوی باشگاه استقلال، انجام شده است، عنوان کرد: متاسفانه برخی‌ها برای خودنمایی و عقده‌گشایی شخصی، اظهاراتی خلاف واقع را مطرح می‌کنند که ما آن را ناشی از اطلاعات ناقص این افراد می‌دانیم.

نصیرزاده تأکید کرد: ابتدای فصل همه دیدند ما یکی از بازیکنان مدنظر استقلال که در آستانه عقد قرارداد با این باشگاه پیش رفته بود را منصرف کرده و به خدمت گرفتیم. چند بازیکن دیگر را از استقلال هایجک کرده و در نیم فصل نیز علی‌رغم درخواست مکرر مدیرعامل وقت و سرمربی، رضایت‌نامه آنان را صادر نکردیم.

copied
خبرهای داغ
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان

    وب گردی

      دیگر رسانه ها