خبرهای داغ
کدخبر: ۲۹۲۵۲
تاریخ خبر:

کاپیتان سابق استقلال: جواد نکونام حامی و راهنما میخواهد؛ استقلال یک دست نیست و در فضای مجازی درگیر است

محمود فکری: تا زمانی که همه این‌ها یکدست نشود فکر می‌کنم مشکلات استقلال ادامه‌دار باشد، در حال حاضر فردی که بتواند آنها را جمع کند وجود ندارد، باید یک نفر این فضا را ایجاد کند.

کاپیتان سابق استقلال: جواد نکونام حامی و راهنما میخواهد؛ استقلال یک دست نیست و در فضای مجازی درگیر است

کاپیتان تیم فوتبال استقلال یکدل نبودن مجموعه این تیم را یکی از مشکلات بزرگ آبی‌ها در فصول مختلف می‌داند و نبود یک بزرگتر که جامعه هواداری، پیشکسوتان این تیم را برای موفقیت استقلال یکدل کند را یک ضعف بزرگ در باشگاه استقلال می‌داند.

محمود فکری در ویژه برنامه شبکه خبر درباره مشکلات استقلال گفت: استقلال درگیر یک هیولا درون خودش است، اگر می‌خواهد مشکلاتش را به پایان برساند باید اول هیولا درون خود را از بین ببرد، هیولا درون به این شکل است که یک جور باید بگویم که استقلال نیاز به دشمن ندارد، خودشان برای خودشان مشکل ساز می‌شوند، از یک طرف پیشکسوتان، از یک طرف هواداران طرفدار فرد هستند، در باشگاه استقلال مربی‌هایی به وجود آمدند که به آنها افتخار بکنیم، اما از طرف دیگری این اشخاص هواداران خاص خود را دارند و اگر آنها نباشند برای نفری که روی کار هست مشکل ایجاد می‌کنند و شاید فضای کافی ندهند، یا فضای کمتری بدهند که کار کنند، هواداران چند دسته هستند.

کاپیتان استقلال در ادامه نبود بزرگتر در تیم استقلال را یک مشکل بزرگ دانست و گفت: بعد از فوت ناصرحجازی و منصورپورحیدری پیشکسوتان هم چند دسته شدند، ما بعد از آنها کسی را نداشتیم که برای استقلال بزرگی انجام دهند نداریم، مدیران و مربی‌هایی که در دوره‌های گذشته در استقلال بودند یا کنار هستند یا تیم دیگری دارند و نتوانستند برای استقلال بزرگی کنند.

وی افزود: استقلال چندین سال است که در فضای مجازی هم درگیر است، تا زمانی که همه این‌ها یکدست نشود فکر می‌کنم مشکلات استقلال ادامه‌دار باشد، در حال حاضر فردی که بتواند آنها را جمع کند وجود ندارد، باید یک نفر این فضا را ایجاد کند.

او ادامه داد: از بین مدیران و پیشکسوتان یک نفر باید وارد شود و بزرگی‌کند و همه را یکدل کند اما در فضای موجود من همچین فردی را نمیبینم، از بین مدیران اسبق هم اولیایی و قریب افرادی هستند که سال‌های طولانی در استقلال بودند، آقای قریب که حوصله این کارها را نداشتند، آقای اولیایی و فتح‌الله‌زاده هم که حوصله انجام این کار را دارند آن مقبولیت را ندارند که همه به حرف آنها گوش دهند.

فکری با مقایسه شرایط دو تیم گفت: در باشگاه پرسپولیس حتی اگر یکی را قبول نداشته باشند و حتی آقای پروین را قبول نداشته باشند بروز نمی‌دهند، رسانه‌ها و فضای مجازی آنها یکدست‌تر است و شرایط بهتری دارد.

فکری در انتها درباره شرایط جواد نکونام گفت: من چیزی که فکر می‌کنم درست است ثبات است، اما اینکه نکونام ایراداتی داشته باید برطرف شود و کامل نبوده است، نکونام سال‌های زیادی در استقلال نبوده و اولین سالی بود که به عنوان مربی وارد استقلال شد، باید کمک بیشتری به او می‌شد، در بخش سرپرستی استقلال باید خیلی قوی‌تر عمل می‌کرد، بعد از جدایی علی سامره، خواجه‌گیری آمد و موقت حضور داشت و بعد از آن آتیلا حجازی آمد که انگار کار او هم کامل انجام نشده است، استقلال در این زمینه هم باید قوی‌تر عمل می‌کرد.

او تاکید کرد: در کنار نکونام باید کسی باشد که حمایتش کند و البته ضعف‌هایش را هم به او گوش زد کند.

copied
ارسال نظر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پنجره هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  • پربحث‌ترین‌ها

اخبار روز سایر رسانه ها

    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پنجره هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    وب گردی

      دیگر رسانه ها